Danas je u Gospiću obilježen Dan policije

Danas je u Gospiću svečano obilježen Dan policije. Obilježavanje je započelo polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća kod Središnjeg križa na groblju sv. Marije Magdalene. Vijence su položili i svijeće zapalili obitelji poginulih policijskih službenika, zamjenik načelnika PU Ličko-senjske Stjepan Sabljić sa suradnicima, župan Ličko-senjske županije Ernest Petry, zamjenik gradonačelnika Grada Gospića Ivica Kovačević, gradonačelnik Grada […]