Odigran Gospić kup 2025 

IMG-20250929-WA0000

U Gradskoj sportskoj dvorani Gospić održan je Gospić Kup, na kojem su nastupile ekipe: Vodica, Riječanke, Pule i ŽKK Gospić.

Konačni poredak turnira bio je:

1.  Vodice

2. Riječanka

3. ŽKK Gospić

4.  Pula

Ovaj turnir je donio dobru priliku za igru, učenje i usporedbu s vršnjakinjama iz drugih klubova. Unatoč oscilacijama u formi, naše cure su odradile sve utakmice do kraja i skupile vrijedno iskustvo za nastavak sezone.

Najbolji strijelac turnira bila je Maja Džidžić iz ekipe Riječanka, dok je titulu igračice kupa ponijela Josipa Luas iz Vodica. Po završetku GOSPIĆ KUP-a pehare je dodijelio zamjenik gradonačelnika Ivica Kovačević. 

Podijeli novost

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Skip to content