Gradonačelnik posjetio građane pri dodjeli božićnica

IMG-20241211-WA0004

U Gradskoj vijećnici u tijeku je isplata božićnica za nezaposlene i umirovljenike prema dohodovnom cenzusu koji ne prelazi 350, 00 eura. 

Gradonačelnik Darko Milinović posjetio je korisnike i tom prigodom je istaknuo kako je Grad Gospić povećao iznos božićnica za gotovo 50% iznosa za umirovljenike i druge kategorije, a  30%   za nezaposlene osobe u odnosu na 2023. godinu. 

Također, poželio je svim korisnicima sretan i blagoslovljen Božić i sretnu i uspješnu Novu 2025. godinu.

Božićnice će se  isplaćivati u prostorijama Gradske uprave još  sutra i u petak od 9.00 do 14.00 h s pauzom 11.00 – 11.30 h.

Podijeli novost

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Gospić

7. sjednica Gradskog vijeća

REPUBLIKA HRVATSKALIČKO-SENJSKA ŽUPANIJAGRAD GOSPIĆGRADSKO VIJEĆEKLASA: 024-01/26-01/3URBROJ: 2125-1-01-26-1Gospić, 03. lipnja 2026. godine   Na temelju članka 35. Statuta Grada Gospića („Službeni vjesnik Grada Gospića“ br. 7/09,

Skip to content