Održan radni sastanak i uvođenje u posao za drugu fazu uređenja atletskog stadiona u Gospiću

Capture

U petak 8. rujna 2025. godine, Grad Gospić potpisao je ugovor s tvrtkom Edel sport d.o.o. iz Zagreba o izvođenju radova  na drugoj fazi uređenja postojećeg atletskog stadiona u Gospiću.

Danas, 18. rujna 2025. godine održan je radni sastanak te je izvršeno službeno uvođenje izvođača u posao. Na sastanku su sudjelovali zamjenik gradonačelnika Ivica Kovačević, predstavnik tvrtke Edel sport d.o.o. koja izvodi radove Goran Komar i Anto Pavić i predstavnica ureda ovlaštenog za obavljanje nadzora nad radovima Barbara Bevanda sa suradnikom Mirkom Đurđevićem, te su dogovoreni detalji daljnjih aktivnosti i dinamike izvođenja radova.

Realizacija ove faze uređenja atletskog stadiona predstavlja važan korak u stvaranju boljih uvjeta  za bavljenje sportom i rekreativne aktivnosti, a ujedno doprinosi razvoju sportske infrastrukture našeg grada.

Podijeli novost

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Skip to content