Proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja u Ličkom Osiku

1000097500

U povodu obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja i 30. obljetnice VRO „Oluja“  danas započinje Malonogometni turnir „Lički Osik 2025“.

Turnir će se na Igralištu iza Osnovne škole dr. Franje Tuđmana igrati od 30. srpnja do 4. kolovoza, kada će biti i proslava velike obljetnice. U sklopu glazbeno zabavnog programa nastupit od 21.00 h na igralištu će nastupiti „Borna Čop & bend“ kao predgrupa glavnom izvođaču Jurici Pađenu i bendu Aerodrom koji će na pozornicu  doći u 22.00 h. 

Nakon prošlogodišnje proslave uz Željka Bebeka, i ove nas godine očekuje odlična zabava uz stare, svima dobro znane, hitove Jurice Pađena i  Aerodroma.

Podijeli novost

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Događanja

Donosimo četvrti newsletter projekta LIFE ReHABITA

U siječanjskom izdanju donosimo pregled rezultata nakon više od dvije godine provedbe LIFE ReHABITA projekta 🔹 više od 1.500 građana uključeno u procjene energetskog siromaštva🔹

Skip to content