U Gospiću obilježen Dan sjećanja na žrtve svih totalitarnih režima

IMG-20250822-WA0005-002-e1755861908198-rampdsal2danuzbyq4sapwo04o8idpkqkwbis5qvwg.jpg.pagespeed.ce.xyFmQ8LoOR

Polaganjem vijenaca, paljenjem svijeća i molitvom kod Kosturnice u Gradskom groblju sv. Marije Magdalene u Gospiću, obilježen je  Dan sjećanja na žrtve svih totalitarnih i autoritarnih režima .

Vijence su položili i svijeće zapalili  župan Ernest Petry, zamjenica župana Jasna Orešković Brkljačić, zamjenik gradonačelnika Ivica Kovačević,  predsjednica Gradskog vijeća dr. Mirjana Vrkljan Radošević, predstavnici Hrvatske vojske i policije, te udruga proisteklih iz Domovinskog rata.

Svijeće su zapaljene i kod Spomen ploče hrvatskim mučenicima .

Riječi molitve za nevine žrtve svih totalitarnih režima predvodio je gospićki župnik o. Marko Maglić.

Podijeli novost

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Gospić

7. sjednica Gradskog vijeća

REPUBLIKA HRVATSKALIČKO-SENJSKA ŽUPANIJAGRAD GOSPIĆGRADSKO VIJEĆEKLASA: 024-01/26-01/3URBROJ: 2125-1-01-26-1Gospić, 03. lipnja 2026. godine   Na temelju članka 35. Statuta Grada Gospića („Službeni vjesnik Grada Gospića“ br. 7/09,

Skip to content